NISSAN HABER VE ETKİNLİKLER
2018 YILININ EN İYİ ELEKTRİKLİ OTOMOBİLİ SEÇİLDİ
NISSAN LEAF, ‘WHAT CAR?’ TARAFINDAN 2018 YILININ EN İYİ ELEKTRİKLİ OTOMOBİLİ SEÇİLDİDünyanın en çok satan elektrikli otomobili NIS..
DAHA FAZLASINI OKUYUN
NISSAN'DAN YENİ KOMPAKT CROSSOVER KICKS
NISSAN’DAN YENİ KOMPAKT CROSSOVER: KICKSNISSAN, kompakt crossover segmentindeki yeni temsilcisi KICKS’in Kuzey Amerika lansmanını ..
DAHA FAZLASINI OKUYUN
NISSAN'DAN "STAR WARS" ARAÇLARI
NISSAN’DAN ‘STAR WARS’ ARAÇLARIJapon otomotiv devi Nissan, ‘Star Wars: The Last Jedi’ filmine özel olarak tasarlanan Star Wars tem..
DAHA FAZLASINI OKUYUN
YENİ NISSAN LEAF "EN İYİ İNOVASYON" ÖDÜLÜNÜ KAZANDI
YENİ NISSAN LEAF “EN İYİ İNOVASYON” ÖDÜLÜNÜ KAZANDIDünyanın en çok satan elektrikli otomobili Nissan LEAF, Tüketici Teknolojisi De..
DAHA FAZLASINI OKUYUN
NISSAN 2017'NİN EN İYİ GLOBAL MARKALARINDAN BİRİ SEÇİLDİ
NISSAN 2017'NİN EN İYİ GLOBAL MARKALARINDAN BİRİ SEÇİLDİSon yedi yıldır Interbrand’in ‘En İyi Global Markalar’ araştırmasında başa..
DAHA FAZLASINI OKUYUN
NISSAN INTELLIGENT MOBILITY
NISSAN INTELLIGENT MOBILITYİstanbul Autoshow’da Heyecan Yarattı!Japon otomotiv devi Nissan, İstanbul Autoshow 2017’de Nissan Intel..
DAHA FAZLASINI OKUYUN
2016 YILINDA EN HIZLI BÜYÜYEN HAFİF TİCARİ ARAÇ MARKASI NISSAN
2015 yılında Fransa'nın Lyon şehrinde yapılan zorlu testler sonrasında rakiplerine karşı sağladığı farklı sonuç ile 2016 Yılının E..
DAHA FAZLASINI OKUYUN
NISSAN X-TRAIL 2016 YILINDA DÜNYANIN EN ÇOK SATAN SUV’U OLDU
Nissan SUV ailesinin vazgeçilmez üyesi X-Trail, JATO 2016 yılı verilerine göre dünyada en çok satılan SUV olurken, aynı zamanda dü..
DAHA FAZLASINI OKUYUN
AİLELER, TAMAMEN ELEKTRİKLİ NISSAN LEAF'E BAYILIYOR
‘İKİNCİ BİR ARAÇTAN’ ÇOK DAHA FAZLASI: AİLELER, TAMAMEN ELEKTRİKLİ NISSAN LEAF'E BAYILIYORLONDRA – Avrupa'nın her yanından aileler..
DAHA FAZLASINI OKUYUN
YUTAKA KATAYAMA "BAY K" 105 YAŞINDA HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU
NISSAN EFSANESİ VE Z'NİN BÜYÜKBABASI YUTAKA KATAYAMA, “BAY K,” 105 YAŞINDA HAYATA GÖZLERİNİ YUMDUYOKOHAMA, Japonya – Bu haber, Nis..
DAHA FAZLASINI OKUYUN
İŞTE KARŞINIZDA YEPYENİ TITAN
Cummins İle Çalışan 2016 TITAN XD. Dayanıklılığını sergileyen bir tavır ve boyutuna uygun bir duruşa sahip yepyeni bir pick-up ail..
DAHA FAZLASINI OKUYUN