NISSAN KAMPANYALARI
Nissan aracınıza bakım yaptırmak ve satış sonrası hizmetlerinden yararlanmak için güncel servis kampanyalarımızı inceleyin.


Nissan Servis Kampanyası


ONLINE SERVİS RANDEVUSU KAMPANYASI

Kampanya yalnızca Micra (K12, K13,K14), Qashqai (J10, J11,J12), Juke (F15,F16), X-Trail (T31,T32,T33), Navara (D40,D23), Pulsar  (C13) model araçlar için geçerlidir.

Kampanyadan sadece www.nissan.com.tr ve Nissan Türkiye Mobil Uygulama üzerinden servis randevusu alan müşterilerimiz faydalanabilir.

3 Kasım – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Bakım paketlerinde, fren disk ve balatalarında Nissan onaylı Orijinal ve Value Advantage Parçaların (VA) değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, karter tapa pulu ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Bakım ve yedek parça fiyatları araç modeline, yaşına, kilometresine, yakıt tipine ve motor seçeneğine göre  arklılık gösterebilir.  Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI
GÜNCEL SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI!

KASIM AYINDA NİSSAN SAHİBİ OLMANIN YOLLARI

“Şahane Kasım Fırsatları NISSAN’da!”

Rekabetçi kampanya seçenekleri ile 160.000’e varan nakit alım indirimi ve seçili modellerde nakit alım indirimine ek olarak %0 faizli kredi kampanyası Kasım ayında yepyeni bir Nissan’a sahip olmayı kolaylaştırıyor.

Şahane Kasım kampanyası ile mühendislere, pilotlara, doktorlara, öğretmenlere, mikro işletmelere ve vergi levhası sahibi müşterilere sunulan ek avantajları ve cazip ödeme seçeneklerini öğrenmek için sizleri yetkili satıcılarımıza bekliyoruz.

Sizlerle buluşmayı bekleyen Yeni X-Trail, Yeni Qashqai ve Juke modellerimiz için hazırladığımız Kasım ayı satış kampanyalarımızın detaylarını bu sayfada inceleyebilir, en uygun kampanya seçeneği ile yeni bir Nissan sahibi olabilirsiniz...**BDDK’nın 21.02.2022 tarihli 10099 sayılı kararı uyarınca belirtilen nihai fatura değeri referansınca verilen limitler dahilinde geçerlidir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 1 Kasım tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Nissan Yetkili Satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.