100 TL Değerinde Hediye Çekiyle Her Bakımdan Kazanın!
SERVİS KAMPANYASI

100 TL MİGROS HEDİYE ÇEKİ
Migros hediye çeki, kampanyaya katılan Hyundai yetkili servislerinde periyodik bakım veya Blue bakımı da içeren KDV dahil 700 TL ve üzeri servis harcaması yapan tüm müşteriler için geçerlidir. Hyundai’nin stratejik filo ve sürücü kursu programı kapsamındaki araçları için geçerli değildir.

ÜCRETSİZ AKÜ KONTROLÜ ve % 20 PARÇA İNDİRİMİ 
Kampanya süresince ücretsiz akü kontrolü yapılacak olup, akü değişiminde %20 parça indirimi yapılacaktır.

LASTİK KAMPANYASI
Kampanya kapsamında;
Continental marka tüm lastikler için 4 adet lastik alımlarında 100 TL + KDV indirim
Bridgestone ve Lassa marka 15 jant ve üstü için 4 adet lastik alımlarında için 100 TL + KDV , 14 jant için 80 TL + KDV indirim
Michelin marka tüm lastikler için 4 adet lastik alımlarında 80 TL + KDV indirim

BLUE BAKIM ve SERVİS PAKETLERİ
Kampanyaya katılan Hyundai yetkili servislerinde ve 5 yıl ya da 100.000 km’yi tamamlamış garantisi biten Accent, Accent Blue, Getz, eski kasa i20, eski kasa i30, Starex ve H100 modelleri için geçerlidir. Blue Bakım paketinin yanısıra fren, amortisör, triger ve debriyaj paketleri de bulunmaktadır. Bakım paketleri yağ, yağ filtresi, hava filtresi, yağ tapa contası ve işçilikten oluşmaktadır. Model bazlı paket içerikleri ve fiyatlar ile ilgili detaylı bilgiye Hyundai yetkili servislerinden ve Müşteri Danışma Hattı’ndan (0216 571 63 01) ulaşabilirsiniz. 

ÜCRETSİZ CHECK - UP
Hyundai Ücretsiz Check Up aracınızın genel kontrolünün Hyundai servis titizliği ve kalitesinde, uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirildiği, üstelik hiçbir ücret ödemediğiniz bir hizmettir. Araç içi genel kontrol, kaput altı, sıvı seviyeleri, boya-kaporta kontrol, lastiklerin durumu, araç altı ve akü kapsamında tam 37 noktadan kontrol gerçekleştirilir.